Aktuality

Malování akrylovými barvami v Klubu Seniorů

Poznáváme kouzlo akrylových barev s Ivankou Broučkovou. Nevšední technikou, při které jsme trénovali nejen jemnou motoriku, ale také rozsah svých plic, jsme barvy doslova rozfoukali na plátno. Obrazce nám tím rozkvétali přímo před očima. Ostatně posuďte sami. Akce konaná v Klubu Seniorů dne 19.2. 2024 pod vedením Kristíny Funtové, foto a text zpracovala Pavla Válková. Více fotografií naleznete na stránkách https://www.facebook.com/csop15.
PŘEČÍSTMalování akrylovými barvami v Klubu Seniorů

Vystoupení seniorek z literárnědramatického spolku „Babí léto“

14.2. 2024 na Valentýna jsme byli obdarováni vystoupením seniorek z literárnědramatického spolku " Babí léto" z Akademie pro seniory ZUŠ Trhanovské náměstí. Vlastními přednesenými básněmi a povídkami nás dámy rozesmívaly, bavily a díky precizní přípravě a vedení lektorky Zuzky Prinzové, předvedly úžasné představení. A za to sklidily nejen obrovský potlesk, uznání, ale i krásné obrázky zhotovené z pergamena, které jsme jim k této příležitosti vyráběli na oplátku zase my. Těšíme se na další příběhy a další krásná díla z jejich hlav a srdcí. Děkujeme také za přítomnost čestného hosta z řad zastupitelů MČ Praha 15, naší milé Lucky Kubesa. Více fotografií naleznete na stránkách https://www.facebook.com/csop15.
PŘEČÍSTVystoupení seniorek z literárnědramatického spolku „Babí léto“

Přednáška o yachtingu v Klubu Seniorů

Přednášku o turistickém yachtingu tedy delší plavbě po moři z místa na místo nám udělal člen klubu Petr Šálek. Měli jsme možnost shlédnout na plátně i promítání jeho plavby s přáteli a jak sám říká s nejdůležitějším členem plavby, kapitánem. A co jsme se dozvěděli? Tak například, že je to sport v nejčistším prostředí na zemi, alespoň co se ovzduší týče. Také, že balanc a rovnováha těla na palubě zapojuje všechny svaly v těle, nebo že není nad čerstvě ulovenou rybu. A spoustu technických rad i těch, které se našinci hodí, pokud by se někdy rozhodl pro takové dobrodružství na moři či oceánu. Děkujeme a budeme se těšit na další vyprávění. Více fotografií naleznete na stránkách https://www.facebook.com/csop15.
PŘEČÍSTPřednáška o yachtingu v Klubu Seniorů

Pracovník v sociálních službách – pečovatel/ka

Požadujeme: akreditovaný kurz Pracovník v sociálních službách výhodou (není podmínkou) trestní bezúhonnost schopnost samostatné práce, flexibilitu, zodpovědnost příjemné a profesionální vystupování zkušenost v práci se seniory odolnost vůči stresu znalost práce s PC výhodou řidičský průkaz sk. B Nabízíme: hlavní pracovní poměr,…

PŘEČÍSTPracovník v sociálních službách – pečovatel/ka