Aktuality

Hledáme uklízeče/uklízečku

Kvalifikační předpoklady: základní vzdělání, čistý trestní rejstřík Nabízíme: hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz + víkendy, mzdové zařazení dle platových tabulek, po zapracování osobní ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, benefity -5 týdnů dovolená, stravování na pracovišti.  Předpokládaný nástup: Nástup možný ihned Kontaktní osoba:…

PŘEČÍST

Scrabble v Klubu seniorů

Oblíbená hra na trénování paměti scrabble. K zapůjčení i na odpoledne, pokud budete mít zájem v Klubu hrát. Akce konaná pod vedením Kristíny Funtové, foto a text zpracovala Pavla Válková. Více fotografií naleznete na stránkách https://www.facebook.com/csop15.
PŘEČÍST

Kavárnička v Klubu seniorů

Kavárnička v Klubu seniorů. Hrát k nám a zpívat ke kávě docházejí harmonikáři Miluška Beranová a Pavel Franz. Akce konaná dne 12.9. 2023 pod vedením Kristíny Funtové, foto a text zpracovala Pavla Válková. Více fotografií naleznete na stránkách https://www.facebook.com/csop15.
PŘEČÍST

Enkaustika v Klubu seniorů

Enkaustika v Klubu seniorů. Akce konaná dne 15.9. 2023 pod vedením Kristíny Funtové, foto a text zpracovala Pavla Válková. Více fotografií naleznete na stránkách https://www.facebook.com/csop15.
PŘEČÍST

Spolupráce s Pražským inovačním institutem

Další spolupráce s Pražským inovačním institutem a našich seniorů probíhala ve čtvrtek 31.8.2023. Akce konaná v Klubu seniorů pod vedením Kristíny Funtové foto a text zpracovala Pavla Válková. Více fotografií naleznete na stránkách https://www.facebook.com/csop15.
PŘEČÍST