Hvězdy září v září

21.10.2018

Hvězdy CSOP Praha 15 v neděli 30. 10. 2018 zazářily hned dvakrát. V neděli na Žofíně bylo předáno před zaplněným sálem ocenění „ Nejlepší pracovník sociálních služeb roku 2018“ paní Jaroslavě Kročákové, která již 22 let pracuje v CSOP Praha jako pečovatelka. Ocenění pracovníků navrhla Regionální asociace poskytovatelů sociálních služeb Praha. Toto ocenění si také převzali pracovníci sociálních služeb i z jiných Městských částí Prahy. Moc si vážíme toho, že jsme mohly být u předání ocenění naši pracovnice. Paní Jaroslavy Kročákové si nesmírně vážíme za její obětavou práci pro seniory.
Další hvězdou nedělního odpoledne byl Klub seniorů CSOP Praha 15, který získal čestné uznání v kategorií „ Nejlepší klub“. Toto ocenění převzala v Divadle ABC vedoucí Klubu paní Kristýna Funtová z rukou ředitelky Nadace Charty 77, Sen Sen (senzační senioři) paní Mgr. Boženy Jirků a patronky Ceny paní Simony Stašové. Soutěž v této kategorií nebyla jednouchá, neboť projekt Sen Sen již má od roku 2013 velkou tradici a ročně se přihlásí hodně Klubů z celé České republiky. Jsme také na náš Klub velice pyšné a také si vážíme práce paní Kristýny Funtové, její obětavost a neustálé nápady a aktivizaci našich seniorů.
Jsme hrdé nejenom na vyznamenané, ale také na naše všechny pracovníky v CSOP Praha 15, neboť svoji obětavou prací a láskou přispívají ke spokojenému životu našich seniorů v MČ Praha 15.
MUDr. Trková Jana
PhDr. Monika Válková

Máte dotaz? Napište nám

Nenašli jste hledanou informaci nebo kontakt či službu? Chcete se zeptat na činnost organizace? Napište nám vyplněním níže uvedeného formuláře.