Nové činnosti v Klubu seniorů

13.8.2014

Vážení a milí senioři,
léto se pomalu blíží ke svému konci, nebo alespoň prázdniny a dovolené a náš Klub seniorů bude pro Vás od 2/9/2014 otevřen v plném provozu a se všemi aktivitami, které již znáte a máte rádi a samozřejmě přidáme i aktivity nové.
Abychom mohli nové činnosti uvést v provoz je u nich nutné, abychom zjistili Váš zájem o ně a případně Vás zařadili, při větším počtu zájemců do jednotlivých skupin.
Co Vám můžeme nabídnout?
1/ Kurz keramiky
Lekce keramiky by probíhaly přímo v Klubu seniorů, v jeho zadní části u kuchyňky, máme zajištěnou pec na vypalování Vašich výrobků, stejně jako glazuru na hotové výrobky a dále několik typů hlíny i materiálu.
Lekce by probíhaly pod vedením zkušené lektorky.
Máte li zájem o tuto novinku v Klubu seniorů a rádi byste zaměstnali své ruce i hlavu tvořením, neváhejte a přidejte se.
Hotové výrobky si, samozřejmě můžete odnést, nebo je použijeme jako dárky pro různé příležitosti, stejně, jako na prezentaci Vaší práce.
Do kurzu keramiky je třeba se přihlásit – přímo u mě v kanceláři , v Klubu seniorů, nebo na telefonním čísle 725 927 132 nebo na recepci DPS u paní Peclinovské.
Kurz keramiky by začal v polovině září 2014.
2/ Kurz práce na počítači a s Internetem pro ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY
Lekce práce na počítači pro úplné začátečniky by probíhaly přímo v Klubu seniorů pod vedením lektora a naučíte se zde základy počítačové vybavenosti, stejně jako se naučíte pohybovat na internetových stránkách a vůbec v prostředí internetu.
Do kurzu  je třeba se přihlásit – přímo u mě v kanceláři , v Klubu seniorů, nebo na telefonním čísle 725 927 132 nebo na recepci DPS u paní Peclinovské.
Kurz  by začal v polovině září 2014.
3/ Trénování paměti, mozkocvičení
V uplynulém pololetí jsme s velkým úspěchem a ohlasem otevřeli Trénink paměti, který byl ukončen v květnu 2014. Mnozí z Vás se mne ptali, zdali bude trénování paměti pokračovat i v novém školním roce. V případě Vašeho zájmu – bude, bude mít o něco jiný charakter, než ten původní, ale nudit se jistě nebude a procvičit mozek se jistě hodí vždy.
Do kurzu  je třeba se přihlásit – přímo u mě v kanceláři , v Klubu seniorů, nebo na telefonním čísle 725 927 132 nebo na recepci DPS u paní Peclinovské.
Kurz  by začal v říjnu 2014, až by se ujednotili zájemci a roztřídili se do skupin, proto je třeba se nahlásit, v případě zájmu.
S přáním hezkého dne, Kateřina Adametzová, tel 725 927 132

Máte dotaz? Napište nám

Nenašli jste hledanou informaci nebo kontakt či službu? Chcete se zeptat na činnost organizace? Napište nám vyplněním níže uvedeného formuláře.