Poděkování Nadačnímu fondu Veolia

23.9.2021

Nadační fond Veolia  v rámci programu dárce MiNiGRANTY VEOLIA věnoval CSOP Praha 15 peněžitou částku ve výši 18.000 Kč, která byla použita na realizaci projektu Mobilní zahrádky-podpora aktivizace klientů Domova se zvláštním režimem. Mobilní zahrádky jsou velmi důležitou součástí aktivizace klientů, neboť umožňují snadný přístup k rostlinám. Klienti na vozíčku mohou u pěstování rostlin sedět jako za stolem. Mohou se těšit se zahradničení a být v kontaktu s rostlinami, které mají vliv na psychiku našich klientů, neboť práce s hlínou rozvíjí motoriku, uklidňuje mysl, zvyšuje koncentraci a přináší pozitivní účinky na kvalitu života našich klientů. V rámci aktivizace se snažíme uplatňovat moderní sociální práci a pro nás je velmi důležitá každá pomoc od organizací, které se věnují sociální oblasti.

Děkujeme za finanční dar od Nadačního fondu Veolia , který přinesl radost našim klientům. Vážíme si pomoci, která pomáhá našim klientům zkvalitnit život.

Touto cestou bych také chtěla poděkovat slečně Neli Zaworové (sociální pracovnice), která oslovila Nadační fond Veolia a zrealizovala nákup mobilních zahrádek z poskytnutých finančních prostředků od Nadace.

V Praze dne: 23. 9. 2021

PhDr. Monika Válková
Ředitelka CSOP Praha 15

 

Vyúčtování Veolie grant

Stáhnout

Máte dotaz? Napište nám

Nenašli jste hledanou informaci nebo kontakt či službu? Chcete se zeptat na činnost organizace? Napište nám vyplněním níže uvedeného formuláře.